Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

     
 

מלצרים מזמרים באילת - העבודה המועדפת שלי, מאת: אושרי דבוש

 מלצרים מזמרים באילת - העבודה המועדפת שלי: אושרי דבוש

 מכירים את זה שאתם מרגישים שלא משנה מה תעשו, הנפש שלכם לא תמצא מנוחה? זה בדיוק מה שקרה לי.

כמו רוב האנשים בצוות בידור, מגיל קטן התחלתי לשיר בכל מיני מסגרות. צוות הבידור הראשון שלי היה במקהלת בית הספר. מה שאני זוכר זה שאהבתי לשיר, לקבל מחיאות כפיים, מחמאות וכו' אבל שנאתי את שיעור מוזיקה.

ממקהלת בית הספר לצוות הבידור הבא - הלהקה האזורית של המושבים. שם הזנחתי את נושא השירה להמון שנים אבל התודעה לשירה שקיימת היום בעקבות ''כוכב נולד'' החזירה בי את התשוקה לנסות שוב.

התגייסתי לצבא ותוך כדי כך עשיתי אודישנים ללהקות כאלה ואחרות אך ללא הועיל וזאת מפאת חוסר הניסיון באודישנים ובכלל. באותה התקופה הסתפקתי בהפקות של אירועים צבאיים, ערבי הצדעה וכאלה ושם יכולתי לבוא לידי ביטוי בדבר שאני באמת אוהב לעשות.

סיימתי את שירותי הצבאי ואחרי נסיעה לחו"ל הבנתי שזה הזמן לעשות מה שאני הכי רוצה והכי אוהב.

 הכל התחיל כשחיפשתי עבודה מועדפת שאוכל לעשות בה גם את מה שאני אוהב וגם תפתח אותי בימתית ואישית. זה היה נראה כאילו אני מבקש יותר מידי אבל אחרי חיפוש קצר באינטרנט קראתי את דף הבית של החברה של רוני אטיאס בו התוודעתי לחברת בידור והפקות שמציעה עבודה במלונות רשת פתאל בתחום הבידור: צוות בידור, פעילות ילדים, תקליטנים וכו', כל אלה לא נגעו לי כי זה לא מה שחיפשתי. מה שהיה שונה הוא שבשונה משאר החברות, החברה הציעה עבודה מועדפת בבידור שכוללת בתוכה גם התפתחות בימתית, לימוד משחק, סדנת איפור, הנחייה במיקרופון, פיתוח קול ועוד. בנוסף, הם הציעו לי מגורים לבד, הסעות מהעבודה למגורים, כלכלה, העיר אילת ואת העצמאות והחופש לה אני זוכה כיום. אבל מעבר לעבודה המועדפת והמדליקה, בואו לא נשכח, קיבלתי את מה שחיפשתי - לשיר.

יצרתי קשר עם החברה וזומנתי לאודישנים. הרגשתי שאני חייב להיות חלק מהחוויה הזו.

 התחושה של ההתרגשות מהאודישנים עדיין זכורה לי עד היום, העניין של לנסוע עד ליעד מסוים ומעניין כמה מועמדים לאודישנים יש ואולי יש יותר טובים ואולי אין לי סיכוי.

והנה מגיע האודישן ואין לי ניסיון באודישנים. אני אפילו לוחש את השם שלי ומקווה להתקבל כי זה החךום שלי ולא בא לי לעבוד בעבודה מועדפת רגילה.

האודישן לא היה נורא כמו שחשבתי. אחריו זימנו אותי לקורס מלצרים מזמרים שנערך באילת וכבר הרגשתי שהעניינים מסתדרים.

עד שנפתח הקורס, למדתי את החומרים שנתנו לי, חיכיתי כבר שיגידו שאני יכול להגיע כי הייתי מוכן עם כל החומרים והשירים. בתחילה המחרוזות והשירים שלמדתי לא היו מוכרים לי ולא הבנתי מה הסיפור, חשבתי שמלצרים מזמרים זה כאלה שעולים לשיר מפעם לפעם, אבל אחרי שהתחלתי לעבוד הבנתי שהעבודה הזו שונה לגמרי.

קורס המלצרים המזמרים הוא תקופה שאני לא אשכח לעולם ואני יכול להעיד שזו התקופה הכי יפה שלי: ההתפתחות הבימתית, החברתית וההתנהגות שלי כלפי עצמי וכלפי הסביבה השתנו מאז שהגעתי לחברה. אם נדבר על ביטחון עצמי שלא היה לי כשהגעתי - מבחינה בימתית, שירה, ריקוד, משחק... השתפרתי ולמדתי על עצמי המון דברים מאז התחלתי את הקורס ועד היום.

לפני שאספר על השינוי שחל בי בעקבות העבודה בחברה אציין כי הייחודי בחברה של 'רוני אטיאס' ובשונה משאר המקומות בתחום המלצרים המזמרים הוא שאתה חולש מקצועית על מספר תחומים ושגם אם לא חשבת שזה חשוב לך או שאתה אוהב את זה, אתה מגלה את ההיפך ובאיזשהו מקום גם מתמכר לזה.

מיקרופון זה הדבר שמאז ומתמיד קסם לי ומשך אותי ומאידך תמיד פחדתי להשתמש בו ולשיר או לדבר. בזכות המופעים ומה שנקרא 'שעות טיסה' או 'שעות במה' למדתי איך להנחות ולדבר במיקרופון מבלי לפחד מהקול שיוצא לי.

במקום הזה אתה לומד יותר על עצמך, לומד איך צריך להתייחס לשרים, לומד איך אתה נראה כשאתה שר, איך אתה צריך להיראות מה אתה צריך לשדר, איך הקהל מגיב אליך כאומן וכזמר.

אני יכול להעיד על עצמי ששעות הבמה שהרווחתי בעבודה הזו גרמו לי להתפתח ולהיראות יותר טוב בימתית, חזותית ווקאלית, דבר שפעם היה פחות בולט אצלי.

קשר בינאישי עם הקהל ועם החברים לעבודה הופך את התקופה הזו ליותר מעניינת ואתה מתבגר בה. בהסתכלות לאחור אתה מבין את השינוי שחל בך, אתה נתקל במצבים קשים לא פעם, בהתמודדות עם חברים לצוות הבידור, עם מנהלים ועם דרגים כאלה ואחרים.

לסיכום, אני רוצה לציין שהעבודה בחברה שינתה אותי ופיתחה אותי ברמה המקצועית - שירה, משחק וריקוד וכן פיתחה אותי ברמה האישית וההתנהגותית כלפי האנשים איתם אתה עובד.לכל הסיפורי הצלחה
 
 
     

פרטי יצירת קשר: מחלקת גיוס (מיכל שור) - טלפון:  03-6213316, מייל: inforo@fattal.co.il | © כל הזכויות שייכות לחברת "רוני אטיאס" "טו גוד טו בידור בע"מ" | מפת האתר
עיצוב ובניית האתר: Zeronine | לאתר רשת מלונות פתאל | אירועי עסקים רוני אטיאס