תמונות האירוע
Fatal 1075 IMG_9290 Fatal 009 Fatal 092 Fatal 183 Fatal 236 Fatal 244 Fatal 251 Fatal 263 Fatal 272 Fatal 288 Fatal 316 Fatal 328

השקת מלון לאונרדו רויאל מינכן

מינכן לא ידעה מה מחכה לה! השקת מלון לאונרדו רויאל מינכן היתה בין ההשקות הזוהרות של העיר התוססת בגרמניה. 
רוני אטיאס הפיק לרשת מלונות פתאל אירוע מורכב שכלל טיסת ספיישל עבור 300 מוזמנים מבריכי המשק הישראלי ואירוחם למשך שלושה ימים של חגיגות מדהימות במינכן. האורחים נהנו מכל הפינוקים האפשריים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. 

ביום הראשון הוזמנו האורחים לגלות את נפלאות המלון המפואר הכולל מעל 400 חדרים המתפרשים על פני 5 קומות. הצוות של רוני אטיאס דאג שלאורחים לא יהיה רגע משעמם ותכנן תוכנית לפי תמהיל מרתק של מסורת, אמנות, תרבות ומוסיקה, קונספט ייחודי שמשקף את האווירה הייחודית במלון. 
במסגרת סיור ההשקה, האורחים של רשת פתאל התארחו במבשלת פאולנר, טעמו בירה ונהנו מכל רגע, ביקרו במוזיאון המכוניות המרהיב של ב.מ.וו בו מוצגות מכוניות BMW מכל הזמנים. וערכו טקס מכובד במחנה דכאו בנוכחות הרב לאו שהוטס במיוחד מישראל לבקשת דוד פתאל.
אחת ההפתעות הגדולות של הערב היתה שהאורחים הוזמנו לסעודה מלכותית שנוצרה עבורם על ידי צוות שפים מישראל בניצוחו של השף איתן מזרחי שהוטסו במיוחד למאורע. 
לאחר הסעודה, החגיגה נמשכה עד השעות הקטנות של הלילה. האורחים הוזמנו להופעות של דני סנדרסון עם להיטיו הגדולים ושל יעקב כהן ואלי יצפאן שקרעו את הקהל מצחוק בחוש ההומור הנפלא שלהם.
חוויה בלתי נשכחת!