Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

     
 

פרמיירות למחזות הזמר הגדולים של פתאל!

 

פרמיירה היא החגיגה הגדולה בה אנו מציגים לראשונה את ההפקה עליה עבדנו משך חודשים רבים. השנה החגיגה שלנו הייתה כפולה, עם 2 פרמיירות יוצאות דופן עבור 2 הפקות חדשות. הראשונה,''הרפתקאות נמו בים האדום'', היא מחזמר מלהיב וחדשני לכל המשפחה. השנייה, ''יוסף וכותונת הפסים'', היא ההפקה הגדולה והמושקעת ביותר שהועלתה אי פעם במלונות בישראל.

 

יום הפרמיירה היה יום מרגש במיוחד. מנכ''ל החברה דוד פתאל, מנכ''ל מלונות הרשת גדי פריבר, מנכ''ל מלונות אילת רוני אלוני, מנכ''לי המלונות ואורחים רבים נוספים הגיעו במיוחד לאילת כדי לצפות במחזות הזמר החדשים. כל היוצרים שלקחו חלק בהפקות הוטסו לאילת והתארחו במלון. החלק הראשון של הפרמיירה החל בשעת אחר צהריים במלון המג'יק פאלאס עם ברכות לבביות, פרחים ושמפניה. ההפקה הראשונה שהוצגה היא ''הרפתקאות נמו בים האדום'' – מחזמר מצחיק, מרגש וקצבי לילדים ולכל המשפחה. המחזמר מביא לבמה את מיטב להיטי הילדים של השנים האחרונות סביב סיפורו המשעשע של הדג נמו. את המחזמר ביים בסגנונו הייחודי אמיר פיי גוטמן, נועה ברנר כתבה בכישרון רב, יוליה איגלניק (מקום 1 ב'כוכב נולד') יצרה את הכוריאוגרפיה המורכבת, דרור מרגלית הפיק את המוזיקה המקפיצה, אלה וולאדי קולסניק עיצבו את התלבושות החדשניות ובתיה ומיכאל פיק עיצבו את התפאורה הצבעונית. התוצאה – פסטיגל אמיתי. היוצרים המובילים בישראל הוכיחו שוב את יכולתם ואת התוצאה אפשר היה לראות על הבמה כבר מהרגע הראשון. אחרי הביצוע המוצלח ומחיאות הכפיים עבור צוות הבידור שהעלה את ההצגה, כולנו לקחנו הפסקה קלה כדי להתכונן לחלקו השני של הערב.

 

הפרמיירה השנייה שלנו התקיימה בארמון ההרודס המפואר, באולם הפביליון המיוחד אליו הגיעו כ-1500 מוזמנים, ממש כמו בתיאטרון לאומי. בין המוזמנים היו כמובן מנהלי רשת פתאל וכן יואב איגרא, מבעלי ההרודס. הערב החל בכיבוד עשיר של מזנוני ההרודס, ברכות מצד מנהלי הרשת והיוצרים, וכמובן - ההפקה. עבור חברת ההפקות של 'רוני אטיאס', המחזר 'יוסף וכותונת הפסים' היא אתגר הפקתי ואומנותי אליו שאפה החברה זמן רב. הפקת המחזמר היא קפיצת מדרגה ומיקומו באולם הפביליון של ארמון ההרודס הוא הגשמת חלום. הפביליון, אולם גדול ומרשים העניק לחברה את היכולת להגשים פנטזיה ולהעלות הפקה ענקית ויוצאת דופן. עצם ביצוע ההפקה באולם הפביליון היא אמירה בפני עצמה, אמירה היוצרת ציפייה גבוהה. לכן עבור הביצוע גייסנו את טובי היוצרים בישראל – את הבמה המסתובבת בעלת המפלסים בנה ועיצב מעצב התפאורה המוביל במבי פרידמן, את הכוריאוגרפיה יצר עוז מורג שהיום מביים את המחזמר 'שרק', את המופע ביים יורם ביטון, את התלבושות יוצאות הדופן עיצב ירון זינו ואת המוזיקה העשירה יצר ועיבד חגי אלקיים. על הבמה עלו 15 אנשי צוות הבידור שלנו והרימו את האולם עם מיוזיקל מדהים: ''יוסף וכותונת הפסים'' נכתב בידי הצמד אנדרו לויד וובר וטים רייס והוצג לראשונה על הבמה לפני 40 שנה. מאז הוא עבר עיבודים רבים והוצג ברחבי העולם. המחזמר מספר בהומור ובקריצה את הסיפור התנכ"י של יוסף ואחיו, על כותונת הפסים המשגעת שקיבל יוסף מאביו, על קנאת האחים ועל האהבה המחודשת במפגש עם יוסף.  

 

היום העמוס והמרגש הסתיים במחיאות כפיים סוערות, מחיאות כפיים שהוכיחו למפיקים, ליוצרים ולצוות הבידור הכישרוני שעוד 2 מיוזיקלים מוצלחים של רשת מלונות פתאל יצאו לדרך.

לכל החדשות
 
 
     

פרטי יצירת קשר: מחלקת גיוס (מיכל שור) - טלפון:  03-6213316, מייל: inforo@fattal.co.il | © כל הזכויות שייכות לחברת "רוני אטיאס" "טו גוד טו בידור בע"מ" | מפת האתר
עיצוב ובניית האתר: Zeronine | לאתר רשת מלונות פתאל | אירועי עסקים רוני אטיאס